RU | ENG | LV |
+371 2911 4238,
foresttravel@inbox.lv
 
 

Medību apraksti

Geparda medības Namībijā

Pēdējo piecu gadu laikā, veicot mednieka – gida pienākumus, man iznācis pabūt Namībijā daudzas reizes. Pavadot mūsu medniekus, medīju arī pats un gandrīz visas Centrālās Namībijas trofejas jau bija iegūtas. Vienīgi lielo kaķu – lauvas, geparda un leoparda trofeju iegūšana man likās nesasniedzams mērķis. Bet izrādās, ka arī šķietami nesasniedzami mērķi ir īstenojami, ja uzsmaida veiksme.

Lasīt vairāk ...


Lāču medības Karēlijā

Mēs, trīs mednieki no Latvijas, nolēmām, ka vajadzētu beidzot izmēģināt veiksmi lāču medībās. Interesējoties par iespējām un piedāvājumiem, mūsu izvēle krita uz Karēliju. Tam par iemeslu bija pieredzējušu mednieku nostāsti, ka Karēlijā ir diezgan liels lāču blīvums. Drusku mulsināja informācija, ka tajā pusē lāči esot tādi pasīki. Bet lācis paliek lācis, arī medību tūres cena bija pieņemama, tāpēc savu izvēli nemainījām.

Lasīt vairāk ...


Dambriežu medības Polijā (apraksts)

Polijas pilsētas Pilas apkārtne ir bijusī Prūsijas teritorija, kurā pagājušā gadsimta sākumā ievesti dambrieži. Tagad to koncentrācija ir sasniegusi pietiekošu blīvumu un ir atļautas dambriežu medības. Labākais medību laiks ir ‘’baura’’ laikā. Dambrieži bauro līdzīgos apstākļos, ka staltbrieži, tātad skaidrā laikā, kad no rītiem zemi klāj salna. Medību norisi nodrošina vietējie mednieku klubi.Polijas pilsētas Pilas apkārtne ir bijusī Prūsijas teritorija, kurā pagājušā gadsimta sākumā ievesti dambrieži. Tagad to koncentrācija ir sasniegusi pietiekošu blīvumu un ir atļautas dambriežu medības. Labākais medību laiks ir ‘’baura’’ laikā. Dambrieži bauro līdzīgos apstākļos, ka staltbrieži, tātad skaidrā laikā, kad no rītiem zemi klāj salna. Medību norisi nodrošina vietējie mednieku klubi.

Lasīt vairāk ...