+371 2911 4238,
foresttravel@inbox.lv
 
 

Par mums

Mūsu uzņēmums sniegs Jums pakalpojumus medību organizācija  Latvijā un konsultācijas par medībām ārpus Latvijas, medību trofeju apstrādē un noformēšanā, ka ari piedāvājam suvenīrus un izstrādājumus  no raga.  

Lai nodrošinātu augstvērtīgus pakalpojumus, mēs esam piesaistījuši pieredzes bagātus medību konsultantus, kvalificētus taksidermistus. Medības Latvijā organizē mednieki ar ilggadēju medību pieredzi. Pieredze un profesionālisms mums palīdz efektīvi nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti. Esam draudzīgi, izpalīdzīgi un atvērti saskarsmei, par ko liecina personīgie kontakti mednieku aprindas Latvija un arī medību saimniecības ārpus Latvijas. 

Tāpat arī piedāvājam medību trofeju apstrādi un noformēšanu – ragu, galvaskausu un ilkņu apstrādi un noformēšanu uz medaljona,  taksidermista pakalpojumus, tai skaitā,  putnu skulptūras. Pie mums ir iespējams iegādāties dažādus koka  izstrādājumus trofeju noformēšanai – medaljonus, paliktņus, kā arī dekoratīvus stiprinājumus trofejām.

20.06.2016 SIA Forest Travel ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2016/483 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.